Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Tragiczny wypadek podczas prac na działce. Drzewo przygniotło 60-latka

Najnowsze

Autor:
est,
dg
Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl
Mapy GoogleDo wypadku doszło w miejscowości Stare Budy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Stare Budy w powiecie grodziskim (Mazowieckie). Podczas wycinki drzew na działce jedno z nich przygniotło 60-letniego mężczyznę. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informację potwierdziła aspirant sztabowy Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. - Po godzinie 13 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na terenie prywatnej posesji w Starych Budach. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze ustalili, że podczas wycinania drzew na swojej działce mężczyzna został przez jedno z nich przygnieciony. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 60-latek zmarł - przekazała. 

Zych dodała, że policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o tragicznym wypadku w Zagórzu k. Przysuchy:

Tragiczny wypadek w miejscowości Zagórze k. Przysuchy
Tragiczny wypadek w miejscowości Zagórze k. PrzysuchyTVN24

Autor:est, dg

Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Pozostałe wiadomości