Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Stanęli w olbrzymim korku. "Ludzie wysiadają z autobusów i idą pieszo"

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plTrudna sytuacja komunikacyjna po wypadku na Łopuszańskiej

Poranny wypadek na Łopuszańskiej spowodował bardzo duże utrudnienia w dojazdach do pracy. Ludzie wysiadali z autobusów komunikacji miejskiej i szli pieszo w kierunku Służewca Przemysłowego.

Do wypadku dwóch osobówek i tira doszło w piątek rano. Służby zablokowały przejazd Łopuszańską w stronę Mokotowa. To trasa dojazdowa dla kilkunastu tysięcy ludzi pracujących w biurowcach na Służewcu Przemysłowym.

– Sytuacja komunikacyjna jest dramatyczna. Ludzie wysiadają z autobusów i idą pieszo w kierunku biurowców – informował około godziny 7 rano Lech Marcinczak. Wiele osób nie dojechało dzisiaj na czas do pracy. Jeśli ktoś nie wyjechał jeszcze z domu, w drodze na Służewiec Przemysłowy lepiej było omijać Łopuszańską.

Jak podawał ZTM Autobusy linii 189 i 401 zostały skierowane na trasy objazdowe tylko w kierunku krańców SADYBA / MARYSIN:... - Kleszczowa - Al. Jerozolimskie - Bitwy Warszawskiej 1920 roku - Grójecka - Hynka - .... Po godzinie 8.15 obie linie wróciły na trasy podstawowe. Jednak pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami.

Opóźnienia występowały też w kursowaniu linii 158, 187 i 517.

Utrudnienia we Włochach
| TVN 24

jb/gp