Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Stadion zaświecił na próbę

Najnowsze

| Eurosportfot. Narodowe Centrum Sportu

Biało-czerwona elewacja Stadionu Narodowego zapala się i gaśnie - na razie tylko na próbę. Pokaz możemy zobaczyć w internecie. - Gotowy podświetlony obiekt będzie imponujący - chwali się inwestor.

Narodowe Centrum Sportu chce przekonać nieprzekonanych do elewacji Stadionu Narodowego? Na Youtube i Facebooku umieściło klip, na którym widać testy oświetlenia obiektu.

- Tak nietypowej pod względem gabarytowym i instalacyjnym stalowej konstrukcji jaką ma Stadion Narodowy nie było jeszcze w polskim budownictwie. Jego elewację stanowi charakterystyczna plecionka nawiązująca kolorami do polskiej flagi. Zobaczcie jak prezentują się próby jej oświetlenia. Gotowy podświetlony obiekt w architekturze miasta będzie wyglądał imponująco - przekonuje Narodowe Centrum Sportu.

Zobacz też, jak prezentuje się budowa Stadionu Narodowego w nocy:

su/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | Eurosport