Sprzedaż biletów na X-Fighters wstrzymana

Warszawa

| CharlieBBucket/ENEXfot. NCS

Sprzedaż biletów na imprezę Red Bull X-Fighters, która ma odbyć się na Stadionie Narodowym, została wstrzymana. Informacja pojawiła się po doniesieniach o problemach z budową stołecznej areny Euro 2012.

Według planów 6 sierpnia najlepsi na świecie zawodnicy Freestyle Motocrossu przyjadą do Warszawy. Swoje umiejętności mają pokazać właśnie na Stadionie Narodowym.

Nowy termin wkrótce

Tymczasem od wczoraj pojawiają się kolejne informacje o możliwych opóźnieniach na budowie Stadionu Narodowego. Główna przyczyna - nieprawidłowości przy montażu schodów kaskadowych. W ciągu najbliższych dni dowiemy się, czy problem przełoży się na termin oddania Narodowego.

Czy zagrożona jest też pierwsza sportowa impreza na arenie Euro 2012? Na razie wiadomo, że wstrzymana została sprzedaż biletów na Red Bull X-Fighters. - Informujemy, że na prośbę Narodowego Centrum Sportu, termin sprzedaży biletów na Red Bull X-Fighters - pierwsze sportowe zawody na Stadionie Narodowym w Warszawie - zostaje przesunięty - podają organizatorzy imprezy.

Szczegóły dotyczące nowej daty sprzedaży biletów mają być ogłoszone wkrótce na stronie organizatora.

ran/mz