Najnowsze

Sprzedawał marihuanę za 50 złotych. Oskar K. z zarzutami

Najnowsze

Oskar K. został zatrzymany
kspOskar K. został zatrzymany

435 gramów marihuany, wagę i 17 tysięcy złotych - to wszystko znaleźli mokotowscy policjanci w jednym z mieszkań na Ursynowie. 24-letni mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Policjanci "namierzyli" mieszkanie, w którym ich zdaniem mogły znajdować się narkotyki oraz osoba zamieszana w ich posiadanie oraz handel.

Jak opisują policjanci, "po wejściu do lokalu na ławie w aneksie kuchennym funkcjonariusze znaleźli 43 poporcjowane już i gotowe do sprzedaży zawiniątka z foli aluminiowej z marihuaną." Narkotyki były jednak znajdowane sukcesywnie w całym mieszkaniu. W trakcie przeszukania znaleziono także włączoną wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających.

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 435 gramów marihuany, a także 17 tysięcy złotych.

Zatrzymano 24-latka

Policjanci zatrzymali 24-letniego Oskara K. Uważają, że mężczyzna co najmniej kilkanaście razy, w tygodniowych odstępach, sprzedawał marihuanę pobierając każdorazowo 50 złotych.

Oskar K. usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu 10 lat więzienia.

su/mś

Pozostałe wiadomości