Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Spłonęła barka w Porcie Praskim

Najnowsze

Koperek/Kontakt24Spłonęla barka

Trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar barki w warszawskim Porcie Praskim. Nie ma osób poszkodowanych. Trwa akcja dogaszania. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścił w naszym serwisie Reporter 24 koperek.

"Około godz. 3.30 znowu paliło się na Starej Pradze. Pożar wybuchł prawdopodobnie w ogrodach działkowych przy Porcie Praskim. Na zdjęciach widok z budynku przy Okrzei 23" - napisał Reporter 24 koperek. Trwa dogaszanie

Strażacy zgłoszenie o pożarze otrzymali przed godziną 4. "Spaliła się barka. Na miejscu są trzy zastępy strażackie oraz grupa operacyjna miasta. Trwa akcja dogaszania. Nie ma osób poszkodowanych" - poinformował Artur Laudy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak dodał, na terenie Parku Praskiego doszło również do zapalenia budynku, który został ugaszony. Nie wiadomo czy budynek zapalił się w wyniku pożaru barki. CZYTAJ WIĘCEJ W KONTAKCIE24

Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Koperek/Kontakt24