Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Spacer po tajemniczym parku. Ruszają wycieczki po Natolinie

Warszawa

Urząd Dzielnicy UrsynówOd poniedziałku można zapisać się na wycieczkę po Parku Natolińskim

12 maja ruszają wycieczki po Parku Natolińskim. Spacerowicze będą mogli zwiedzić zamknięty na co dzień kompleks. Zapisy ruszają już dziś.

Po niedostępnym zazwyczaj parku wycieczkowiczów oprowadzać będzie przewodnik. Opowie on o historii Natolina i wprowadzi do stojącego wśród drzew pałacu.

Od 12 maja do 30 czerwca w każdą niedzielę na teren parku wejdzie siedem grup zwiedzających. Pierwsza ruszy o 10.00, a kolejne co godzinę. W każdej z nich może być maksymalnie 20 osób.

Aby zgłosić się na wycieczkę trzeba napisać maila na adres infosport@ursynow.pl, lub zadzwonić na numer 22 545 74 59.

Zapisy co poniedziałek

Zapisy na kolejną niedzielę ruszają w każdy poniedziałek punktualnie o godzinie 10.00. w treści podać trzeba datę i godzinę wycieczki, imiona i nazwiska zapisywanych osób, oraz numer telefonu i adres zgłaszającego. Każdy może zająć maksymalnie cztery miejsca.

Organizator wycieczek, urząd dzielnicy Ursynów, przypomina, że teren parku jest w wielu miejscach podmokły i trzeba założyć odpowiednie obuwie. Warto też użyć środka odstraszającego komary. Zwiedzanie rozpoczyna się przy brama głównej Centrum Natolin. Na miejsce przyjechać można autobusem 166, 192 i 306, albo rowerem.

Druga seria od sierpnia

Zwiedzanie trwa ok. dwóch godzin. Kolejna seria ruszy 11 sierpnia i potrwa do 29 września.

W zeszłym roku na spacer po Parku Natolińskim wybrało się prawie dwa tysiące osób.

wp/b