Spacer Mostkiem Zakochanych lub randka na stadionie

Warszawa

Marcin Gula / tvnwarszawa.plWilanów zaprasza zakochanych

Randka pod gwiazdami, kolacja w loży VIP a może romantyczny spacer "Mostkiem Zakochanych"? Nie masz pomysłu jak spędzić walentynki? Oto kilka propozycji.

Wiele atrakcji dla zakochanych przygotował w tym roku Wilanów. Z okazji święta wilanowski mostek nad Potokiem Służewieckim zamienił się w "Mostek Zakochanych". O 18.00 wszyscy chętni będą mogli przyjść w rejon skrzyżowania al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej i zawiesić na nim kłódki miłości.

Zaręczyny, koncert i pokaz sztucznych ogni

To nie jedyne atrakcje, które dzielnica proponuje zakochanym. Na ten dzień zaplanowano również ekstremalne zaręczyny. Na ponad 40 metrach, w koszu podnośnika ustawionego na ul. St. Kostki Potockiego ktoś kogoś będzie mógł poprosić o rękę.

Ponadto o godz. 19.00 na Plaży Wilanów odbędzie się koncert Marka Kościkiewicza. Godzinę później na wszystkich czekać będzie "serdeczny" pokaz sztucznych ogni, a o godz. 20.30 historyczny mapping na fasadzie Pałacu Wilanowskiego.

Randka pod gwiazdami

Z mniejszą ilością serduszek, ale równie romantycznie można ten dzień spędzić w Centrum Nauki Kopernik. Planetarium zaprasza wszystkich zakochanych na randkę pod gwiazdami. O godzinie 18.00, 19.00 i 20.00 odbędą się specjalne pokazy dla zakochanych - "Konstelacja: Miłość".

Jak tłumaczą organizatorzy - będzie można się dowiedzieć, gdzie w kosmosie bije czarne serce, jakie miłosne historie kryją się w zimowych gwiazdozbiorach i dlaczego mówienie do swojej wybranki "moja gwiazdko" ma głęboki astronomiczny sens.

Cena biletu to 25 złotych. Można je nabyć w kasach planetarium.

Kolacja na stadionie…

Dla par, które oprócz swojej "drugiej połowy", kochają sport, wiele propozycji ma Stadion Narodowy. Jedną z nich jest romantyczna kolacja w loży VIP. W walentynkowej aranżacji będzie czekało 15 takich lóż, w których gwiazdy, celebryci i goście z całej Europy oglądali mecze EURO 2012 w najwyższym komforcie.

Jak informują organizatorzy, każda taka loża przygotowana zostanie dla jednej pary, by mogła spędzić romantyczny czas tylko we dwoje. Podświetlony stadion i romantyczna muzyka, a także wyjątkowy klimat przy lampce wina i eleganckiej kolacji gwarantują niepowtarzalne chwile.

Cena kolacji w loży VIP wynosi 349 PLN za 2 osoby.

… albo romantyczny spacer

Zakochani mogą wybrać się również na spacer po obiekcie. Od godziny 18.00 do 21.00 wraz z przewodnikiem będzie można zwiedzić stadion i... zrobić sobie specjalne zdjęcie w punkcie widokowym. Zakochana para będzie mogła obejrzeć się na wielkim, stadionowym telebimie.

Dla odważnych czeka nagłośnienie stadionowe, dzięki któremu będzie można powiedzieć piękne miłosne wyznania.

su//ec