Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Śmiertelny wypadek na Trasie AK

Najnowsze

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWypadek na trasie AK

Tragiczny wieczór na stołecznych ulicach. W al. Armii Krajowej zginął kierowca pojazdu trójkołowego. Są utrudnienia w ruchu, w stronę mostu Grota-Roweckiego.

- Mężczyzna podróżował pojazdem, który z przodu ma dwa koła, a z tyłu jedno. Przewoził on wózek inwalidzki, więc kierowca mógłbyć osobą niepełnosprawną. Nad Wisłostradą, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w betonowe bariery - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, ale próba reanimacji nie powiodła się. Kierowca zmarł - dodaje. I ostrzega, że w kierunku mostu dostępny jest tylko jeden pas. - Utworzył się korek - dodaje Zieliński.

Na miejscu jest policja i prokurator, który będzie wyjaśniał okoliczności wypadku.

su/roody