Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Śmiertelny wypadek na torach. Pociąg potrącił mężczyznę

Warszawa

PKP INTERCITYŚmiertelne potrącenie w Sulejówku

W środę rano w Sulejówku pociąg Intercity potrącił mężczyznę. Na cztery godziny wprowadzono ruch wahadłowy. Pociągi SKM i KM kursowały z opóźnieniami.

Do wypadku doszło około 8:30. - Pociąg jadący z Mińska Mazowieckiego w kierunku Warszawy śmiertelnie potrącił mężczyznę. Prokurator jedzie na miejsce - poinformował Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - Na razie nie są znane wypadku - dodał.

Ruch wahadłowy

Jak poinformowały przed 9.00 Koleje Mazowieckie, był to pociąg Intercity. "Jazda pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich na odcinku Sulejówek Miłosna- Warszawa Rembertów odbywa się po jednym torze. Pociągi mogą być opóźnione około 30 - 40 minut. Opóźnienia mogą ulegać zmianie" - podały.

"Kurs pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 ze stacji LOTNISKO CHOPINA (9:05) skrócony zostaje do stacji WARSZAWA REMBERTÓW (9:44)" - mogliśmy przeczytać w komunikacie Zarządu Transportu Miejskiego.

Od 12:40 pociągi kursują normalnie.

su/ran