Śmiertelny wypadek 96-letniego skuterzysty. Policja szuka świadków

Warszawa

KPP Nowy Dwór MazowieckiDo wypadku w Nasielsku doszło w piątek

W Nasielsku doszło w piątek do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. 96-letni kierowca jednośladu zmarł mimo podjętej akcji reanimacyjnej. Policja poszukuje świadków wypadku.

O wypadku na ulicy Płońskiej informowaliśmy na tvnwarszawa.pl. Doszło do niego przed godziną 9.

"Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letnia kierująca osobową hondą, prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania, zderzyła się z motorowerzystą. 96-letni kierowca jednośladu przewrócił się na jezdnię. Następnie wstał i nic nie wskazywało na to, że mężczyzna ucierpiał w tym zdarzeniu" - opisuje policja.

Stan 96-latka nieoczekiwanie się pogorszył. Konieczna była interwencja ratowników medycznych. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności piątkowego zdarzenia. Szukają też świadków wypadku.

Każdy kto widział moment, w którym doszło do zderzenia lub zarejestrował powinien zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Dodatkowo informacje można też przekazywać telefonicznie pod numerami 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O ŚMIERTELNYM WYPADKU W ALEI PRYMASA TYSIĄCLECIA:

Śmiertelny wypadek w alei Prymasa Tysiąclecia
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

kk/b