Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Śmiertelne potrącenie w Ołtarzewie

Warszawa

targeoZablokowana droga krajowa nr 2 w Ołtarzewie

Dwóch mężczyzn przechodziło przez drogę w miejscu niedozwolonym, prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu. Jednego z nich potrącił samochód. Mężczyzna zmarł mimo reanimacji. Potrącenie wywołało utrudnienia na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Ołtarzew niedaleko Warszawy. Pierwszą informację o wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.

Wiadomość potwierdził redakcji Kontaktu 24 asp. Robert Opas z zespołu prasowego stołecznej policji. Jak poinformował, policja dostała zgłoszenie o wypadku o godz. 18.45.- Dwóch mężczyzn przechodziło w niewyznaczonym miejscu przez dk2 w miejscowości Ołtarzew. Jeden z nich został potrącony przez samochód marki Mercedes, który jechał w kierunku Warszawy - powiedział asp. Opas.Jak zapewnił, kierowca mercedesa był trzeźwy, jednak obaj piesi byli prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Reanimacja nic nie dała

Policja początkowo informowała, że potrącony mężczyzna był w stanie ciężkim, był reanimowany. Poszkodowanego jednak nie udało się uratować.Drugiemu z mężczyzn nic się nie stało.

Więcej w serwisie Kontakt24

aka/kw//Kontakt24//jb