Śmiertelne potrącenie na torach. "Przerwa w ruchu pociągów"

Warszawa

targeoŚmiertelny wypadek na torach

W piątek po południu na linii otwockiej pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Ruch na torze, w okolicach przystanku Śródborów, był zablokowany. Nadal występują opóźnienia pociągów SKM linii S1 i Kolei Mazowieckich.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 15.10. Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił śmiertelnie mężczyznę w wieku ok. 30-40 lat pomiędzy stacjami Śródborów i Pogorzel - poinformowała Magdalena Bieniak z biura prasowego stołecznej policji.

Dodała, że ruch na jedynym torze w tym miejscu został wstrzymany. - Na miejscu pracują policjanci i prokuratora. Wyjaśniają okoliczności zdarzenia - podała Bieniak.O utrudnieniach informowały też Koleje Mazowieckie. "Do czasu zakończenia czynności policyjno-prokuratorskich na odcinku Otwock - Celestynów trwa przerwa w ruchu pociągów. Z uwagi na niekorzystny przebieg wypadku, przewidywana godzina wznowienia ruchu pociągów około 18:30" - czytamy na stronie internetowej KM.Uruchomiona została zastępcza komunikacja autobusowa pomiędzy Otwockiem a Celestynowem.Po 18.00 Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zakończeniu utrudnień. Nadal występują opóźnienia w kursowaniu pociągów.

ran