Śmiertelne potrącenie na torach pod Warszawą

Warszawa

targeoDo zdarzenia doszło między Otwockiem a Celestynowem

Pomiędzy Otwockiem a Celestynowem pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. Informacje o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt24.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt24. "To już drugie takie zdarzenie w ciągu tygodnia i w tym samym miejscu. Nie kursują pociągi między Otwockiem a Celestynowem. Kursuje zastępcza komunikacja autobusowa" – napisał Kacper Malarz.

Co się dokładnie stało? – Doszło do śmiertelnego wypadku. Człowiek wszedł na tory w niedozwolonym miejscu. Dokładne przyczyny wypadku zbada policja i prokuratura – komentuje Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP PLK.

Po godzinie 17.00 na stronie Kolei Mazowieckich pojawiła się informacja, że ruch pociągów na odcinku Otwock – Celestynów jest przywracany. Do końca dnia należy się jednak liczyć z utrudnieniami. "Mogą występować opóźnienia rzędu 20-30 minut" – czytamy w komunikacie KM.

Dwa wypadki w dwa dni

Do wypadku w tym samym rejonie doszło też w czwartek, o czym informowaliśmy na tvnwarszawa.pl. Wówczas młody mężczyzna przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Został potrącony przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia – Pilawa.

kw/ran