Słup wody na 11 Listopada. Remontują torowisko, uszkodzili hydrant

Warszawa

Oliwier / Kontakt 24Awaria wodociągowa przy 11 Listopada

Przy skrzyżowaniu 11 Listopada i Szwedzkiej mamy gejzer - zaalarmował na Kontakt 24 internauta Oliwier. Do awarii doszło w miejscu, gdzie prowadzony jest remont torowiska.

Słup wody pojawił się na ulicy po godz. 19. - Panowie budowlańcy bardzo sprawnie i szybko remontują - skomentował z przekąsem internauta Oliwier, który przesłał nam nagranie z miejsca zdarzenia. Na filmie widać wysoki słup wody. Obok miejsca awarii stoi koparka. Na nagraniu zarejestrowano też robotników, którzy prowadzą prace przy remoncie torowiska. Jak przekazał internauta, sprawcą uszkodzenia jest koparka.

Uszkodzili hydrant

Informację potwierdziło w piątek Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. - Firma, która w tym miejscu wykonuje remont na zlecenie Tramwajów Warszawskich, uszkodziła nam koparką hydrant - poinformowała po godz. 19 Marzena Wojewódzka z biura prasowego MPWiK.

Na miejsce wysłano pogotowie wodociągowe. - Musieliśmy odłączyć ujęcie wody z wodociągu o średnicy 150 mm. Obecnie bez wody pozostają trzy budynki i jednostka wojskowa - przekazała po godz. 21 Wojewódzka.

W sobotę rano poinformowała, że awaria została usunięta ok. godz. 3, a woda wróciła do budynków.

jk/ec