Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Skorża: powalczymy o pierwsze miejsce

Warszawa

fot. Adam Polak/legia.com

- W tej chwili mamy punkt straty do PSV Eindhoven, więc w następnej kolejce powalczymy o pierwsze miejsce w tabeli – zapowiedział Maciej Skorża, trener Legii po wygranym w czwartek 3:1 meczu z Rapidem Bukareszt.

Trener Legii Warszawa mimo wygranej docenił potencjał rywala. - Ogromne słowa uznania dla Rapidu, który zagrał świetnie. Goście bardzo nas ograniczali, często atakowali i przez pierwsze fragmenty meczu byli bardziej dojrzałym zespołem – powiedział na pomeczowej konferencji.

Legia Warszawa musi teraz przygotować się do rewanżowego meczu z PSV Eindhoven. Podopieczni Skorży spotkanie rozegrają w Warszawie 30 listopada. - W tej chwili mamy punkt straty do PSV Eindhoven, więc w następnej kolejce powalczymy o pierwsze miejsce w tabeli – zapowiedział trener Legii.

Wymarzony rywal? Tottenham Hotspur

- Chcielibyśmy trafić na wielką europejską markę. Po meczach z Gaziantepsporem, Spartakiem, Rapidem i PSV moglibyśmy zmierzyć się z przeciwnikiem z najwyższej półki. Jednym z moich wymarzonych rywali jest Tottenham Hotspur – przyznaje Skorża.

Legia Warszaw wygrała w czwartek z Rapidem Bukareszt 3:1. Dwie bramki zdobył Radović, a jedną Kucharczyk. - Awans do kolejnej rundy rozgrywek zawdzięczamy Miroslavowi Radoviciowi. Serb strzelił decydujące gole w meczach z Rapidem, a ja postawiłem pieczątkę na tym sukcesie – powiedział po meczu Kucharczyk.

Wygrana z Rapidem dała już Legii awans do 1/16 Ligi Europy.

bf/par