Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Skaczą na linie z 14. piętra

  TVN Warszawa

  Skok z 14 piętra na Bielanach Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2

  Atrakcji związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nie brakuje w każdej dzielnicy w Warszawie. Na Bielanach, śmiałkowie, po wpłacie na Orkiestrę, mogą skoczyć z 14 piętra.

  Na miejscu jest nasz reporter. - Tutaj nie ma żadnego scenariusza. To jest świetna zabawa dla tych, którzy wykupili skok za wpłatę na rzecz WOŚP - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński.

  I podkreśla, że wszystko jest bezpieczne, a uczestnicy skaczą na elastycznej linie. Skaczącym kibicują widzowie.

  Do godziny 17

  Skoki zorganizowała ekipa Zero Grawitacji we współpracy z Warszawską Spółdzielnią Mieszkaniową "Wawrzyszew", sztabem WOŚP Warszawa-Targówek i firmą Wyjątkowy Prezent.

  Lina do skoku w układzie roll jump, zawisła pomiędzy budynkami przy Dantego 1 oraz ul. Szekspira w Warszawie. Skok będzie można oddać od godziny 10 do godziny 17.

  - Z racji na ograniczoną przepustowość oddawanych skoków, polecamy ubrać się ciepło acz komfortowo i zaklepać chwil kilka na odczekanie na swój skok. Z doświadczenia wiemy, iż zainteresowanych nie zabraknie - tłumaczyli organizatorzy.

  Warunki aby skoczyć są dwa: trzeba mieć ukończone 18 lat oraz zasilić puszkę orkiestry kwotą nie mniejszą niż 30 zł.

  Wawrzyszew gra z WOŚP

  Poza skokami na Wawrzyszewie będą czekać inne atrakcję: balon od Baloon Expedition, Monster Truck, Crazy Car i Harley od Wyjątkowego Prezentu oraz Superauto od Fast Forward.

  Rekordowy finał zbiórkiTVN24
  wideo 2/15

  md/