Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Skaczą na linie z 14. piętra

Warszawa

Skok z 14 piętra na Bielanach Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Atrakcji związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nie brakuje w każdej dzielnicy w Warszawie. Na Bielanach, śmiałkowie, po wpłacie na Orkiestrę, mogą skoczyć z 14 piętra.

Na miejscu jest nasz reporter. - Tutaj nie ma żadnego scenariusza. To jest świetna zabawa dla tych, którzy wykupili skok za wpłatę na rzecz WOŚP - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński.

I podkreśla, że wszystko jest bezpieczne, a uczestnicy skaczą na elastycznej linie. Skaczącym kibicują widzowie.

Do godziny 17

Skoki zorganizowała ekipa Zero Grawitacji we współpracy z Warszawską Spółdzielnią Mieszkaniową "Wawrzyszew", sztabem WOŚP Warszawa-Targówek i firmą Wyjątkowy Prezent.

Lina do skoku w układzie roll jump, zawisła pomiędzy budynkami przy Dantego 1 oraz ul. Szekspira w Warszawie. Skok będzie można oddać od godziny 10 do godziny 17.

- Z racji na ograniczoną przepustowość oddawanych skoków, polecamy ubrać się ciepło acz komfortowo i zaklepać chwil kilka na odczekanie na swój skok. Z doświadczenia wiemy, iż zainteresowanych nie zabraknie - tłumaczyli organizatorzy.

Warunki aby skoczyć są dwa: trzeba mieć ukończone 18 lat oraz zasilić puszkę orkiestry kwotą nie mniejszą niż 30 zł.

Wawrzyszew gra z WOŚP

Poza skokami na Wawrzyszewie będą czekać inne atrakcję: balon od Baloon Expedition, Monster Truck, Crazy Car i Harley od Wyjątkowego Prezentu oraz Superauto od Fast Forward.

Rekordowy finał zbiórkiTVN24
wideo 2/15

md/