Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Seria wybuchów podczas pożaru autolawet

Warszawa

widz Turbo KameraPożar lawet na Lutocińskiej

Pożar dwóch autolawet stojących po dwóch stronach ulicy Lutocińskiej obserwował widz Turbo Kamery w TVN Turbo. Udało mu się zarejestrować serię wybuchów w płonących pojazdach.

Na amatorskim nagraniu widać, jak płomienie obejmują dwa pojazdy. Pojawiają się coraz większe kłęby dymu. Samochody zaczynają wybuchać, a kilka chwil później pojawia się straż pożarna, która gasi auta.

Do pożaru autolawet doszło z piątku na sobotę, pisaliśmy już o nim na tvnwarszawa.pl. Auta zaczęły płonąć po godzinie 1:30. Na miejscu w kilka minut pojawili się strażacy. Ugasili autolawety oraz samochód osobowy, który również objęły płomienie. Śledztwo wszczęła policja. Do dziś nie udało się ustalić, jakie były przyczyny pożaru. Nikogo nie zatrzymano też w tej sprawie.

Redakcja "Turbo Kamery" szuka świadków pożaru. Jeśli macie jakieś informacje - piszcie na turbokamera@tvn.pl lub dzwońcie 799 63 33 53. Anonimowość gwarantowana.

mś/sk