Ścigany uderzał w inne samochody. Ranna kobieta w ciąży

Warszawa

tvn24..plPolicyjny pościg

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego prowadzili pościg za mężczyzną podejrzewanym o oszustwa. Podczas interwencji ścigany uderzał w inne pojazdy, w wyniku czego ranna została kobieta w ciąży. Pierwszą informację dostaliśmy na Kontakt 24.

Pościg odbywał się po godzinie 15. - Policjanci prowadzili pościg za osobą, która jest podejrzewana o oszustwa. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, uciekał i po drodze uderzał w inne pojazdy - mówiła st. asp. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.Jak dodała, łącznie uszkodzone zostały cztery samochody. - Poszkodowana jest jedna osoba - to kobieta w ciąży. Udzielana jest jej pomoc medyczna. Na tę chwilę nie jest znany jej stan zdrowia - powiedziała policjantka.

Utrudnienia w mieście

St. asp. Katarzyna Zych poinformowała, że uciekający mężczyzna został zatrzymany. Pościg i uszkodzone w jego wyniku samochody spowodowały utrudnienia w centrum miasta. - Skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Okulickiego jest zablokowane - powiedziała rzeczniczka grodziskiej policji.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

mg/sk