"Scenariusz trochę banalny, ale jaka piękna Warszawa"

Warszawa

fot

Prezydent Warszawy zabrała głos w sprawie kontrowersyjnego spotu reklamującego stolicę Polski na Euro 2012. – Może scenariusz jest banalny, ale Warszawa jest w nim pięknie pokazana – twierdzi Hanna Gronkiewicz-Waltz.

- Myślę, że scenariusz może rzeczywiście jest trochę banalny, ale jest pięknie pokazana Warszawa – mówiła w "Kropce nad i" prezydent stolicy. Gronkiewicz-Waltz odniosła się do filmu "Warszawa 2012" o którym głośno jest od kilku dni. Film promujący stolicę Polski specjalnie z okazji Euro 2012 nie przypadł internautom do gustu. Lista zarzutów jest bardzo długa.

"Londyn? Słabe"

Gronkiewicz-Waltz porównała nowy spot promujący Warszawę, z filmem reklamującym Londyn z okazji zbliżających się Igrzysk Olimpijskich. Jak przyznała, nie bardzo jej się spodobała reklamówka Londynu. - Ten David Beckham, który ogląda się za jakąś panią. Roger Moore patrzy się na panią, która otwiera walizkę z drugim śniadaniem – narzekała Gronkiewicz-Waltz. Jak dodała, spot jest nudny, chaotyczny i przy długi.

- Warszawa wygląda dużo lepiej niż Londyn, a mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością, bo w Londynie cztery lata mieszkałam – dodała prezydent Warszawy.

FILM PROMUJĄCY LONDYN

The Official London 2012 Olympics Film.'Sport At Heart' from Daryl Goodrich on Vimeo.

par