Sasin: walczymy o pełne zwycięstwo za dwa tygodnie

Warszawa

TVN24Jacek Sasin komentuje sondażowe wyniki

- Jeżeli za dwa tygodnie Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie miała wynik 48,8 procent, to będzie to bardzo dobry wynik i ja o to będę walczył - powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów samorządowych Jacek Sasin, kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia PiS.

Jak wynika z sondażu IPSOS dla TVN24, Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO) zdobyła 48,8 proc. głosów, a Jacek Sasin (PiS) 26 proc. To oznacza, że zmierzą się w II turze tegorocznych wyborów na prezydenta stolicy.

- W Warszawie walczymy o pełne zwycięstwo za dwa tygodnie - zapewnił Sasin. Dodał, że jest dobrej myśli. - Wszyscy inni, którzy kandydowali, a dziś odpadli, bardzo ostro krytykowali Hannę Gronkiewicz-Waltz. Mówili o potrzebie radykalnej zmiany w Warszawie. Liczę na to, że wszyscy ci kandydaci, a przede wszystkim ich wyborcy, bo to dla mnie ważniejsze, poprą mnie w drugiej turze - skomentował kandydat.

- Każdy głos, który nie padł na Hannę Gronkiewicz-Waltz, to jest głos za zmianą w Warszawie - ocenił w rozmowie z TVN24 Sasin.

CZYTAJ WIĘCEJ O WYNIKACH WYBORÓW.

wp//mz

Zdjęcie główne: PAP