Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Saperzy na terenie Sejmu. "Znaleziono kawał blachy"

Warszawa

TVN24Akcja saperów

Akcja saperów na terenie Sejmu. Jak informowała policja, w trakcie prac budowlanych znaleziono przedmiot przypominający niewybuch. Okazało się, że był to "kawał blachy".

- Przedmiot, który został znaleziony podczas prowadzonych prac budowlanych okazał się być kawałkiem blachy. Nie był to na pewno niewybuch - poinformował po 18.00 Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - Tak stwierdzili saperzy, którzy zostali wezwani na miejsce - dodał.

Budynki nie zostały ewakuowane.

Na czas akcja teren budowy został zagrodzony. Jak relacjonowała po 18.00 reporterka TVN24, saperzy prowadzili akcję w miejscu, gdzie toczą się prace remontowe dotyczące hotelu poselskiego.

Akcja saperów
Aleks / Kontakt24

Przedmiot przypominający niewybuch na terenie Sejmu
targeo.pl

W Warszawie nie raz znajdowano niewybuchy. Sporo znaleziono ich między innymi podczas budowy centralnego odcinka II linii metra:

Znaleziska na terenie budowy metra
TVN24 , Rafał Guz / PAP

su/ran