Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Samochody z duszą na Bemowie

Warszawa

I rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych.

Deszcz nie wystraszył miłośników zabytkowych samochodów. W sobotę na lotnisku Bemowo rozgrywana jest I runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych.

- To są samochody strasze, trochę starsze i bardzo stare. Jak mówią ich właściciele, są to samochody z duszą - mówi Małgorzata Telmińska, reporterka TVN24.

W rajdzie bierze udział ponad 80 załóg. Punktualnie o 10.00 rozpoczęły się dwie próby sprawnościowe. Potem samochody ruszyły na trasę rajdu, która liczy około 140 kilometrów.

Motocyklowa niedziela

W niedzielę lotnisko Bemowo będzie należeć do miłośników motocykli, którzy oficjalnie rozpoczną kolejny sezon. Atrakcji nie zabraknie. Kierowcy jednośladów będą mogli się sprawdzić w slalomach i w konkursie wolnej jazdy. Na lotnisku będzie również palenie gumy, robienie cyrkli, czyli kółek na asfalcie i pokazy ekstremalnej jazdy motocyklem. Dorośli będą mogli wejść go specjalnej strefy, w której prezentować swe wdzięki będą striptizerki.

CZYTAJ WIĘCEJ O ATRAKCJACH NA BEMOWIE

su/par