Rzecznik ZDM typował, szefowa trafiła

Najnowsze

ZDMAdam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich

- Szefowa miała rację - tak wygraną Włochów w czwartkowym meczu z Niemcami skomentował Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich. Sobieraj w finale widział Niemców, o czym możemy się przekonać czytając jedną z informacji prasowych umieszczoną na stronie ZDM.

W poniedziałkowej notce na stronie zdm.waw.pl, czyli na dwa dni przed meczem Hiszpania-Portugalia, pojawiło się niespodziewany wtręt sporotwy:

"W przyszłym tygodniu, nim opadnie kurz po kijowskim finale Niemcy - Hiszpania, rozpocznie się remont właściwy (…)". Co do Hiszpanów typowanie okazało się poprawne, w przypadku Niemiców - nie sprawdziło się.

- Samego meczu nie widziałem. Musiałem być w tym czasie w pracy. Co do wyniku meczu Niemcy-Włochy to szefowa miała rację - skomentował Sobieraj. - Ale spokojnie, remont się odbędzie - dodaje.

"Znowu będę przeciwko szefowej"

Sobieraj pytany o wynik finału Euro w Kijowie chciałby, żeby wygrali Hiszpanie. - Obrona tytułu przez Hiszpanię, sprawiłaby, że te mistrzostwa byłyby jeszcze bardzej wyjątkowe - wyjaśnia swoją decyzję. Znowu będę przeciwko szefowej - wyznaje rzecznik.

su/b

Źródło zdjęcia głównego: ZDM