Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Ryanair do września nie odleci z Modlina

Warszawa

TVN 24Rayanair zamierza wrócić do Modlina

Samoloty linii lotniczych Ryanair do 2 września 2013 roku będą latać z warszawskiego Lotniska Chopina. Jednocześnie, przewoźnik potwierdził, że wróci na Lotnisko Modlin, gdy pas startowy zostanie naprawiony.

- Lotnisko Warszawa Modlin przewiduje, że naprawa zakończy się w najbliższych miesiącach, także czekamy na powrót do Modlina, gdy już pas startowy zostanie naprawiony – powiedział Robin Kiely z Ryanaira.

Poinformował również, że wszystkie loty zaplanowane do i z lotniska Warszawa Modlina będą obsługiwane na Lotnisku Chopina do 2 września.

Trwa naprawa pasa

W połowie kwietnia informowaliśmy, że według nowego harmonogramu prace w Modlinie mają zakończyć się 18 czerwca, a pierwsi pasażerowie odlecą z lotniska najpóźniej 1 lipca. Z czwartkowego komunikatu Ryanair wynika, że nie będą to pasażerowi z usług tej firmy.

Lotnisko w Modlinie nie przyjmuje samolotów pasażerskich od grudnia zeszłego roku, kiedy to inspektor nadzoru budowlanego zdecydował o zamknięciu dwóch skrajnych części pasa (o długości 500 metrów każdy).

TAK WYGLĄDAŁY PRACE NA PŁYCIE LOTNISKA W GRUDNIU:

lata

Na czym polegają prace?
TVN24