Ruszyła sprzedaż biletów na Polski Super Bowl

Warszawa

15 lipca na Narodowym!

Ruszyła sprzedaż biletów na VII Superfinał futbolu amerykańskiego, który odbędzie się 15 lipca na Stadionie Narodowym. Najtańsze normalne bilety kosztują 25 zł.

Organizatorzy liczą, że na Stadionie Narodowym pojawi się 20 tysięcy widzów. Byłby to duży sukces, ponieważ na mecze niszowej w Polsce ligi futbolu amerykańskiego przychodzi najwyżej kilkaset osób.

Jednak tym razem widzów może przyciągnąć magia Stadionu Narodowego.

Szereg promocji

Najtańsze normalne bilety na VII Superfinał kosztują 25 zł, najdroższe, w strefie VIP 250 zł. Organizatorzy proponują również szereg zniżek dla studentów, rodzin, czy seniorów. Za najtańszy bilet studnecki trzeba zapłacić 18.75, rodzinny 20 zł, a seniorzy mogą już wejść za 12.50.

SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA FINAŁ

Mecz ma przypominać amerykański finał Super Bowl i nawiązywać do niego oprawą. W programie imprezy znalazła się musztra paradna, występy cheerleaderek i konkurs na kopniecie piłki do futbolu amerykańskiego w przerwie meczu. Start o 17:00.

Już o 13:00 przed stadionem rozpocznie się rodzinny piknik. Będzie można z bliska zobaczyć puchar, o który powalczą zawodnicy, poznać inne dyscypliny sportu zza oceanu, czy przymierzyć strój amerykańskiego futbolisty. Planowane są również koncerty. Wstęp na piknik jest darmowy.

SPRAWDŹ DOKŁADNY PROGRAM IMPREZY

NAC VII Superfinał PLFA - 15 lipca 2012 roku:13:00 - piknik rodzinny przed Stadionem Narodowym17:00 - 20:00 - Superfinał na Narodowym