Ruszyła nowa strona Kolei Mazowieckich

Warszawa

KMNowa strona Kolei Mazowieckich

W poniedziałek premierę miała nowa strona internetowa Kolei Mazowieckich. Pod adresem www.mazowieckie.com.pl podróżni znajdą serwis informacyjny, dzięki któremu będą mogli w prosty i szybki sposób znaleźć potrzebne informacje, a przede wszystkim wyszukać połączenia.

Nowa strona pozwoli sprawdzić rozkład jazdy z wybranego przystanku oraz w prosty sposób wyszukać interesujące połączenie. Pasażerowie będą mógli sprawdzić opóźnienia pociągów oraz skorzystać ze schematu połączeń kolejowych i wyszukiwarki kas biletowych. - Uruchomienie nowej odsłony strony internetowej to kolejny krok ułatwiający pasażerom korzystanie z usług Kolei Mazowieckich - mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. - Serwis jest łatwy w nawigacji i pełen przydatnych informacji, a proste menu pozwoli na wygodne korzystanie z jego możliwości - dodaje.

Sześć działów

Strona została podzielona na sześć działów: strefę podróżnego, strefę partnerów, strefę mediów, informacje o Spółce, BIP oraz kontakt. Wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy znajdą się po prawej stronie i będą widoczne na każdej podstronie.Serwis będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

as/roody