Ruszają frezowanki. Najpierw we Włochach

Warszawa

archiwumRuszają szybkie wymiany nawierzchni

W najbliższy weekend rusza pierwsza w tym roku frezowanka. Szybką wymianę nawierzchni przejdzie ciąg ulic we Włochach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Drogowcy wymienią nawierzchnię bitumiczną na ulicy Sympatycznej i Cegielnianej, na odcinku od ul. Potrzebnej do ul. Techników. Prace rozpoczną się w piątek o 22.00, a zakończą w poniedziałek o 4 rano (26-29 kwietnia).W związku z pracami kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Drogowcy wprowadzą objazd ulicami: Popularną - Chrobrego - Globusową.

10 mln złotych

Następne ulice, które drogowcy wyznaczyli do weekendowych frezowań to:

- ul. Rzymowskiego na odcinku od ul. Cybernetyki do ul. Gotarda ( w obu kierunkach);- ul. Powstańców Śląskich od ul. Czumy do ul. Górczewskiej ( w obu kierunkach);- ul. Wólczyńska na odcinku od al. Reymonta do ul. Arkuszowe;- ul. Spacerowa i ul. Goworka na odcinku od ul. puławskiej do ul. Belwederskiej;- ul. Modlińska od Kanału Żerańskiego do trasy mostu Marii Skłodowskiej-Curie (jezdnia w tym kierunku);- ul. Ostrobramska na odcinku od al. Stanów Zjednoczonych do ul. Fieldorfa.

Jak wyjaśnia Karolina Gałecka, rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich, harmonogram prac nie jest jednak znany. - Nie znamy dokładnej daty prac na poszczególnej ulicy - mówi.

W tym roku na wymianę bitumiczną nawierzchni przeznaczono 10 milionów złotych.

Więcej o planach remontowcyh w stolicy na ten rok przeczytasz tutaj.

O planach remontowych mówi Wiesław Witek, dyrektor biura koordynacji remontów

Mówi Wiesław Witek, dyrektor biura koordynacji remontów
Marcin Gula / tvnwarszawa.pl

su/roody