Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Rusza przebudowa Malborskiej. 120 i N11 pojadą objazdem

Najnowsze

Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plMalborska zamknięta od wtorku

To mała, ale ważna dla mieszkańców Targówka uliczka. We wtorek drogowcy zamkną dla ruchu ul. Malborską. W związku z remontem jezdni na inną trasę zostaną skierowane autobusy linii 120 i N11.

Remont Malborskiej to dobra wiadomość dla okolicznych mieszkańców. Po każdym deszczu tworzyła się na niej wielka kałuża, nie mówiąc o nierównych łatach i wykruszeniach na odcinku między Kondratowicza a św. Wincentego. Jedna z jezdni ul. Malborskiej ma zostać zamknięta o godz. 9.00. Od tej pory na odcinku między Kondratowicza, a św. Wincentego i Głębocką będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Zamkną MalborskąTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

Zmiany w trasach autobusów

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego:

W związku z tym w jednym kierunku zmianie ulegną trasy linii 120 i N11. 120, N11 pojadą od skrzyżowania św. Wincentego / Malborska: św. Wincentego – Gilarska i dalej swoją trasą.

Na trasie objazdowej przystanek ŚW. WINCENTEGO 01 obowiązywał będzie jako stały dla linii 120 oraz warunkowy dla linii N11.

Kursowanie obu linii będzie odbywało się według zmienionego rozkładu jazdy: dla linii 120 korekta rozkładu jazdy od dnia 27.05, dla linii N11 od nocy 26/27.05 br.

Zmiany w komunikacjiZTM

Zmiany maja obowiązywać do odwołania.

ep

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości