Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Rusza akcja "Adoptuj warszawiaka!"

Warszawa

UMSchronisko Na Paluchu

W niedzielę rusza kolejna akcja "Adoptuj warszawiaka". Psy ze Schroniska Na Paluchu na nowych właścicieli będą czekać w Parku Skaryszewskim.

To kolejna odsłona akcji, podczas której mieszkańcy stolicy mają okazję poznać podopiecznych Schroniska Na Paluchu oraz porozmawiać z ich tymczasowymi opiekunami na temat adopcji.

Akcja odbędzie się przy rondzie Waszyngtona w godzinach 13-15. Podczas spotkania otwarte będzie także stoisko bezpłatnego znakowania zwierząt. Właściciele, którzy chcą zaczipować swojego pupila, proszeni są o wzięcie książeczki zdrowia czworonoga.

Rekord Na Paluchu

Jak przypomina ratusz w ramach inicjatywy Adoptuj Warszawiaka psy z Palucha pojawiają się cyklicznie podczas wydarzeń kulturalnych, imprez czy też weekendowego leniuchowania na plaży w charakterystycznych miejscach stolicy.

Celem jest obalenie mitu bezdomnego czworonoga, promocja adopcji zwierząt i dotarcie do warszawiaków, którzy z różnych względów nie odwiedzili jeszcze placówki przy Palucha 2.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy schroniska oraz innych wielbicieli zwierząt, liczba pupili w Paluchu jest teraz rekordowo niska. Jednak w dalszym ciągu 637 psów i 36 kotów czeka na kochający dom.

Dzień otwarty w paluchuTVN24
wideo 2/2

kz/gp