Roztrzaskany motocykl, ranny kierowca

Warszawa

Mario / Kontakt24Zderzenie na Płochocińskiej

Motocykl i samochód osobowy zderzyły się na ulicy Płochocińskiej. Motocyklista znajduje się w szpitalu. Pierwsza informację o wypadku oraz zdjęcia zamieścił w serwisie Kontaktu 24 internauta o nicku @Mario.

- Ratownicy pojawili się bardzo szybko, jednak stan motocyklisty wyglądał na bardzo ciężki. Szczątki motocykla i jego wyposażenia zostały rozrzucone na odległość kilkunastu metrów - napisał internauta.

Motocyklista z obrażeniami

Jak powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego stołecznej policji, do wypadku doszło około godz. 13.30 na ul. Płochocińskiej. - Motocykl zderzył się z samochodem osobowym - poinformowała.

Według świadków, kierowca samochodu jechał w kierunku Nieporętu i skręcił w lewo, chcąc zjechać z drogi, i prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Jak zaznaczyła Agnieszka Włodarska, w sprawie będzie prowadzone postępowanie, które wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Jak dodała, motocyklista został przewieziony do szpitala. - Na miejscu zdarzenia są policjanci, którzy kierują ruchem - powiedziała Włodarska.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

aka/ja