Rozpustna sztuka dla dorosłych

Warszawa

mat. organizatora"Sex Guru"

"Sex Guru" to sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot przedstawi kilka praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Najbliższy spektakl już w środę w Palladium.

Sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera "Jak zostać sex guru w 247 łatwych krokach" była wielki przebojem londyńskiego West Endu. Teraz jako doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej "Sex Guru" zobaczymy Tomasza Kota.

- Fenomenalny tekst. Przeczytałem, pomyślałem, to nie przejdzie, to nie na Polskę. Spektakl opiera się na publiczności, ale nikt nie musi się czerwienić wywołany do odpowiedzi – opowiadał aktor w programie "Dzień Dobry TVN" – Byłem w Londynie, zobaczyć oryginał. Ludzie wychodzą uśmiechnięci jak po Amelii – dodaje.

Kot jako przewodnik

"Sex Guru" to komedia dla dorosłych, w której Tomasz Kot wciela się w rolę przewodnika po seksualnym labiryncie. W pikantny sposób przedstawia widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić życie erotyczne. Pomoże także odpowiedzieć na pytania, które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt G?

"Sex Guru"23 maja, środa, godz. 19.30Palladium, ul. Złota 9