Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE RUCHU

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Rozbój w banku na Ochocie

Warszawa

Kontakt 24Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju

Stołeczni policjanci nadal poszukują mężczyzny, który w środę wieczorem wszedł z przedmiotem przypominającym broń do jednego z banków na warszawskiej Ochocie i uciekł z pieniędzmi. Informację oraz zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło przed godz. 18. na ul. Racławickiej w Warszawie. - Pięć wozów policyjnych przyjechało o godz. 18 pod bank na warszawskim Rakowcu - poinformował nas internauta toff.

- Sprawca wszedł do budynku z przedmiotem przypominającym broń. Ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie doszło do szarpaniny między nim a pracownicą - poinformowała w środę Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Jak podała w czwartek stołeczna policja, kobiecie nic się nie stało. Mężczyzna jest nadal poszukiwany. - Uciekł z miejsca zdarzenia z pewną kwotą pieniędzy - przekazała Edyta Adamus z KSP.

Policja prosi o pomoc

Policjanci zabezpieczyli monitoring, przesłuchali świadków zdarzenia. Osoby, które mogą pomóc w tej sprawie proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie 112.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT24.PL

ło,mz/aw,popi