Roszady na Legii. Masz bilet? Sprawdź, gdzie usiądziesz

Warszawa

TVN 24Trener Jan Urban i Marek Saganowski

W związku z zamknięciem przez UEFA na mecz ze Steauą Bukareszt "Żylety", władze Legii Warszawa postanowiły przenieść kibiców na inne miejsca. Zasiądą oni na trybunach wschodniej i południowej.

Zmiany dotyczą kibiców, którzy przed decyzją UEFA, zdążyli kupić bilety na "Żyletę", czyli północną trybunę, gromadzącą najbardziej zagorzałych fanów stołecznej drużyny.

Ci, którzy kupili bilety lub mają całosezonowe karnety seniorskie na wyłączoną przez UEFA część stadionu, zostaną przeniesieni na sektory trybuny wschodniej i południowej.

Goście gdzie indziej

Zmiany dotkną także posiadaczy biletów i karnetów na sektory 224, 225 oraz 226 (niezbyt popularne miejsca na trybunie zachodniej). Ponieważ w tych sektorach (inaczej, niż zwykle) zasiądą kibice gości, kibice Legii zostana przeniesieni na sektory 112 i 210 na trybunie wschodniej.

Żeby uzyskać informację na temat nowego miejsca należy zalogować się do systemu sprzedaży biletów on-line i kliknąć opcję "Sprawdź zakupione bilety/karnety na najbliższe wydarzenia".

Wówczas na ekranie ukażą się informacje o nowych sektorze, rzędzie i miejscu. Zmiana miejsca nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Bilet można oddać

Ci, których nie odpowiadają nowe miejsca, mogą zwrócić bilet przy użyciu tej samej strony internetowej.

- Mamy nadzieję, że nasza decyzja, mająca na celu pomóc piłkarzom poprzez poprowadzenie zorganizowanego dopingu możliwie najliczniejszej w tej sytuacji grupy kibiców Legii Warszawa, spotka się z Państwa zrozumieniem – czytamy w komunikacie władz klubu.

b/roody