Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Rosyjscy kibice chcą manifestować w Warszawie

Warszawa

flickr-Elena-Pleskevich-CC-BY-SARosyjscy kibice przejdą przec centrum?

Rosyjscy kibice jeszcze dziś mają złożyć do władz Warszawy wniosek o przemarsz ulicami stolicy - dowiedziały się "Fakty TVN". Chcą manifestować 12 czerwca.

Jak się dowiedział korespondent Faktów TVN w Moskwie, liderzy Stowarzyszenia Kibiców Rosyjskich jeszcze dziś wieczorem mają przyjechać do Warszawy, by jutro osobiście ustalić szczegóły.

Godnie i spokojnie?

Stowarzyszenie zapewnia, że przejście kibiców z Rosji przez centrum Warszawy po meczu z Polakami 12 czerwca będzie miało charakter wybitnie sportowy, a nie polityczny. "Chcemy żeby wszystko odbyło się godnie, spokojnie i zgodnie ze wszystkimi przepisami" – głosi stanowisko Stowarzyszenia Rosyjskich Kibiców.

Pierwsze autokary z kibicami z Rosji, udającymi się na piłkarskie Mistrzostwa Europy już w środę wyruszyły z Moskwy. Szacuje się, że do Polski może przyjechać kilkadziesiąt tysięcy rosyjskich kibiców.

MAC/tvn24.pl