Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Ronaldo rozdawał autografy

Warszawa

TVN24Ronaldo rozdawał autografy

Mimo deszczu i zimna wielu kibiców piłkarskich w Warszawie zgromadziło się pod hotelem Bristol, chcąc zobaczyć z bliska gwiazdy Realu Madryt. Także łowcy autografów liczyli na łut szczęścia. I tylko Cristiano Ronaldo nie zawiódł swoich fanów.

Real w środę rozegra trzeci mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Legią Warszawa. Niestety kibice nie będą mogli zobaczyć na żywo tego widowiska. Decyzją Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) mecz zostanie rozegrane bez udziału fanów - to kara za niewłaściwe zachowanie części z nich podczas meczu z Borussią Dortmund.

Wyjątkowe trofeum

We wtorek Real w Warszawie przywitała fatalna pogoda. To nie wystraszyło najbardziej zagorzałych fanów Królewskich, którzy w deszczu czekali, aż gwiazdy mistrzów Hiszpanii wyjdą z hotelu i udadzą się na trening na stadion Legii.

Z uwagi na deszcz większość piłkarzy z Madrytu nawet na moment nie zatrzymała się przy kibicach. Na wysokości zadania stanął jednak Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zważał na pluchę i podszedł do fanów, aby rozdać kilka autografów.

Szczęśliwcy mogli później pochwalić się wyjątkowym trofeum. Ronaldo podpisał się na swojej koszulce Realu i na nieco już zmoczonych kartkach.

CZYTAJ TEŻ NA SPORT.TVN24.PL

dasz