Ronaldo rozdawał autografy

Warszawa

TVN24Ronaldo rozdawał autografy

Mimo deszczu i zimna wielu kibiców piłkarskich w Warszawie zgromadziło się pod hotelem Bristol, chcąc zobaczyć z bliska gwiazdy Realu Madryt. Także łowcy autografów liczyli na łut szczęścia. I tylko Cristiano Ronaldo nie zawiódł swoich fanów.

Real w środę rozegra trzeci mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Legią Warszawa. Niestety kibice nie będą mogli zobaczyć na żywo tego widowiska. Decyzją Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) mecz zostanie rozegrane bez udziału fanów - to kara za niewłaściwe zachowanie części z nich podczas meczu z Borussią Dortmund.

Wyjątkowe trofeum

We wtorek Real w Warszawie przywitała fatalna pogoda. To nie wystraszyło najbardziej zagorzałych fanów Królewskich, którzy w deszczu czekali, aż gwiazdy mistrzów Hiszpanii wyjdą z hotelu i udadzą się na trening na stadion Legii.

Z uwagi na deszcz większość piłkarzy z Madrytu nawet na moment nie zatrzymała się przy kibicach. Na wysokości zadania stanął jednak Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zważał na pluchę i podszedł do fanów, aby rozdać kilka autografów.

Szczęśliwcy mogli później pochwalić się wyjątkowym trofeum. Ronaldo podpisał się na swojej koszulce Realu i na nieco już zmoczonych kartkach.

CZYTAJ TEŻ NA SPORT.TVN24.PL

dasz