Roma ważniejsza od Legii. Lazio będzie się oszczędzać

Warszawa

Chyba nie do końca poważnie w Rzymie traktuje się mecz z Legią w Lidze Europy, albo po prostu uważa się, że mistrzowie Polski to niezbyt wymagająca przeszkoda. Lazio w czwartek zagra bez swojego najlepszego napastnika Miroslava Klosego, który będzie odpoczywać przed niedzielnymi derbami Wiecznego Miasta.

Na swojej stronie internetowej "La Gazzetta dello Sport" pisze, że trener Lazio Vladimir Petković mecz pierwszej kolejki Ligi Europy traktuje jak trening, zwłaszcza że w niedzielę zespół Bośniaka czekają derby Rzymu z AS Romą.

Klose ma więc odpoczywać i potyczkę z Legią zacznie na ławce. Jego miejsce zajmie 31-letni Sergio Floccari. Z mistrzami Polski na pewno nie wystąpi argentyński pomocnik Lucas Biglia, który doznał kontuzji we wtorek na treningu. Z powodu urazów nie zagrają również Giuseppe Biava oraz Stefan Radu.

POSZATKOWANA LEGIA W OBRONIE - CZYTAJ WIĘCEJ.

Legia nie przyciąga

Mecz z zespołem Jana Urbana nie cieszy się wielką popularnością wśród kibiców Lazio. Na razie wykupiono niecałe dziesięć tysięcy biletów, z czego prawie dwa tysiące przeznaczono dla fanów warszawskiego klubu. Stadio Olimpico świecić będzie więc pustkami.

Czwartkowe spotkanie grupy J rozpocznie się o godz. 21.05. Legioniści we wtorek przylecieli do Rzymu.

CZYTAJ TEŻ NA SPORT.TVN24.PL

twis/roody