Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Rolkarze znów na ulicach. Pojadą na Ursynów

Warszawa

tvnwarszawa.plRolkarze znów opanują ulice

Kierowcy muszą przygotować się dziś na utrudnienia w ruchu, bo po raz kolejny na ulice Warszawy wyjadą miłośnicy jazdy na rolkach. Będzie to kolejna odsłona imprezy Nightskating, która gromadzi coraz większe grono miłośników jazdy na rolkach.

Rolkarze wystartują o godz. 20.30 spod pomnika Kopernika i przejadą 32-kilometrową trasę, prowadzącą przez główne ulice miasta.

Pojadą na Ursynów

Miłośnicy jazdy na rolkach pojawią się na Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, Al. Jerozolimskich, Chałbińskiego, al. Niepodległości , Wawelskiej, Żwirki i Wigury, Racławickiej, Wołoskiej, Rzymowskiego, Puławskiej, Pileckiego, Indiry Gandhi, Dereniowa , Stryjeńskich – Wąwozowej, al. KEN, Rolnej, Bukowińskiej, al. Niepodległości , Batorego, Waryńskiego, placu Konstytucji , Marszałkowskiej, Nowym Świecie i wrócą na Krakowskie Przedmieście.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Tempo będzie dostosowane do wszystkich uczestników przejazdu. Imprezę zabezpieczy policja oraz specjalna drużyna organizatorów poruszająca się na rolkach.

Zobacz, jak w czerwcu rolkarze bili w Warszawie rekord Guinnessa:

Rolkarze opanowali miasto
Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl

jsy/mz