Najnowsze

Rolkarze znów na ulicach. Pojadą na Ursynów

Najnowsze

tvnwarszawa.plRolkarze znów opanują ulice

Kierowcy muszą przygotować się dziś na utrudnienia w ruchu, bo po raz kolejny na ulice Warszawy wyjadą miłośnicy jazdy na rolkach. Będzie to kolejna odsłona imprezy Nightskating, która gromadzi coraz większe grono miłośników jazdy na rolkach.

Rolkarze wystartują o godz. 20.30 spod pomnika Kopernika i przejadą 32-kilometrową trasę, prowadzącą przez główne ulice miasta.

Pojadą na Ursynów

Miłośnicy jazdy na rolkach pojawią się na Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, Al. Jerozolimskich, Chałbińskiego, al. Niepodległości , Wawelskiej, Żwirki i Wigury, Racławickiej, Wołoskiej, Rzymowskiego, Puławskiej, Pileckiego, Indiry Gandhi, Dereniowa , Stryjeńskich – Wąwozowej, al. KEN, Rolnej, Bukowińskiej, al. Niepodległości , Batorego, Waryńskiego, placu Konstytucji , Marszałkowskiej, Nowym Świecie i wrócą na Krakowskie Przedmieście.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Tempo będzie dostosowane do wszystkich uczestników przejazdu. Imprezę zabezpieczy policja oraz specjalna drużyna organizatorów poruszająca się na rolkach.

Zobacz, jak w czerwcu rolkarze bili w Warszawie rekord Guinnessa:

Rolkarze opanowali miasto
Rolkarze opanowali miastoDawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl

jsy/mz

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości