Rewolucja biletowa mistrza. Na Legię bez karty kibica

Warszawa

Mateusz Kostrzewa / legia.comLegia znosi karty kibica

Od rundy wiosennej bilety na mecze Legii rozgrywane w Warszawie będzie można kupić bez konieczności posiadania karty kibica. Stołeczny klub liczy, że poprawi to frekwencję przy Łazienkowskiej 3.

Do tej pory zakupienie wejściówki na Legię było możliwie jedynie z kartę. Jej wyrobienie wiązało się nie tylko z dodatkowymi kosztami (15 złotych), ale też spędzeniem czasu w jeszcze jednej kolejce.Obowiązek posiadania dodatkowego dokumentu warszawski klub zniósł po kilku latach. Karta nie traci jednak ważności i będzie podstawą programu lojalnościowego, który wystartuje od pierwszego meczu wiosny.

Karta przeszkodą

- Planowaliśmy ten ruch od dawna. Musieliśmy jednak zadbać o to, by przeprowadzić ten proces zgodnie z obowiązującym prawem oraz w taki sposób, by nadać karcie kibica jej prawdziwy sens, a więc zaoferować setkom tysięcy jej posiadaczy program lojalnościowy oraz należne im bonifikaty. Wierzymy, że po usunięciu największej przeszkody dla fanów piłki nożnej nasz stadion zapełni się w jeszcze większym stopniu - powiedział prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.

Dla posiadaczy kart kibica przygotowany został pakiet korzyści, w skład których wchodzą przywileje i bonusy oraz atrakcyjne nagrody związane z programem.Pierwszy mecz Legii w Warszawie już w najbliższą niedzielę. Rywalem mistrzów Polski będzie Jagiellonia Białystok.

CZYTAJ WIĘCEJ NA SPORT.TVN24.PL.

tg