Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Renault na dachu. Ranna kobieta

Najnowsze

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDachowanie na Rzymowskiego

W piątek rano na ulicy Rzymowskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedno z aut dachowało. Ranna została kobieta. Przez kilkadziesiąt minut kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do wypadku doszło około godziny 7:30.

- Według relacji świadków kobieta prowadząca renault jechała ulicą Rzymowskiego w stronę ulicy Puławskiej. Kobieta w golfie chciała włączyć się do ruchu z ulicy Pallutha. Wtedy doszło do zderzenia- relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku wypadku renault dachowało - dodaje.

Kobieta prowadząca renault została ranna. Trafiła do szpitala.

- Przez kilkadziesiąt minut zablokowane były dwa pasy ruchu ulicy Rzymowskiego w kierunku Puławskiej - mówi Węgrzynowicz.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy ustawili samochód na koła.

su/mz