Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Remont skrzyżowania na Ursynowie. Dziewięć linii na objazdach

  TVN Warszawa

  ZTMZmiany dla pasażerów

  Aż dziewięć linii autobusowych na Ursynowie pojedzie objazdami podczas najbliższego weekendu. Zmiany są spowodowane remontem skrzyżowania ulic Pileckiego, Ciszewskiego, Roentgena.

  Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z całkowitym zamknięciem dla ruchu tego ważnego dla Ursynowa skrzyżowania, począwszy od nocy z czwartku na piątek do poniedziałku do godziny 5.00, autobusy linii 136, 148, 179, 192, 195, 209, 504, 809 i N34 pojadą trasami objazdowymi.

  Szczegóły objazdów:

  136 od skrzyżowania Dereniowa/Ciszewskiego: Ciszewskiego – al. KEN – Herbsta – Romera i dalej swoją trasą; 148 od skrzyżowania Poleczki/Puławska: Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego – Gandhi i dalej swoją trasą; 179 w kierunku Ursynów Płn.: od skrzyżowania Płaskowickiej/Roentgena: Roentgena –Płaskowickiej – Puławska –Romera – Surowieckiego i dalej swoją trasą, w kierunku Os. Kabaty: od skrzyżowania Herbsta/Romera: Herbsta – Pileckiego – Puławska – Płaskowickiej – Roentgena –Płaskowickiej – Pileckiego i dalej swoją trasą; 192 w kierunku Metro Wilanowska: od skrzyżowania Ciszewskiego/al. KEN: al. KEN – Herbsta – Pileckiego i dalej swoją trasą; w kierunku Os. Kabaty: od skrzyżowania Puławska/Romera: Romera – Herbsta – al. KEN – Ciszewskiego i dalej swoją trasą; 195 w kierunku Rakowiecka-Sanktuarium: od skrzyżowania Płaskowickiej/Roentgena: Płaskowickiej – Puławska – Romera – Surowieckiego i dalej swoją trasą; w kierunku Natolin Płn.: od skrzyżowania Herbsta/Pileckiego: Pileckiego – Puławska – Płaskowickiej – Pileckiego i dalej swoją trasą; 209 i 809 w kierunku Ursynów Płn.: od skrzyżowania Puławska/Płaskowickiej: Puławska – Romera – Herbsta i dalej swoją trasą; w kierunku PKP Jeziorki/Bobrowiec: od skrzyżowania Herbsta/Pileckiego: Pileckiego – Puławska i dalej swoją trasą; 504 w kierunku Emilii Plater: od skrzyżowania Dereniowa/Ciszewskiego: Ciszewskiego – al. KEN – Herbsta – Pileckiego i dalej swoją trasą; w kierunku Os. Kabaty: od skrzyżowania Puławska/Romera: Romera – Herbsta – al. KEN – Ciszewskiego – Dereniowa i dalej swoją trasą; N34 od skrzyżowania Pileckiego/Gandhi: Gandhi – Dereniowa – Ciszewskiego – al. KEN ��� Herbsta – Romera i dalej swoją trasą.

  120 tys. złotych kar dla przewoźników po kontroli klimatyzacji:

  Kontrole klimatyzacji
  Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl

  kś/b