Red Hot Chili Peppers zagra na Bemowie

Warszawa

fot. Warner Music/onet.plRed Hot Chili Peppers

Po wielkich gwiazdach: Madonnie, Iron Maiden i Metallice, na bemowskim lotnisku pojawi się grupa Red Hot Chili Peppers. Występ planowany jest na 27 lipca 2012 roku -...

Po wielkich gwiazdach: Madonnie, Iron Maiden i Metallice, na bemowskim lotnisku pojawi się grupa Red Hot Chili Peppers. Występ planowany jest na 27 lipca 2012 roku - informuje portal onet.pl. Koncert odbędzie się w ramach nowej imprezy, Impact Festival.

Grupa Red Hot Chili Peppers wróci do Polski po 5 latach, ale w Warszawie wystąpi po raz pierwszy. W 2007 roku Red Hoci grali jedynie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

To pierwsza ujawniona gwiazda Impact Festival, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Live Nation Polska. - Podczas występów grupy w lipcu 2012 usłyszymy największe hity oraz nowe kawałki z wydanego w tym roku albumu "I'm With You" - informuje onet.pl.

Bilety od 10 grudnia

Sprzedaż biletów na Impact Festival ma ruszyć 10 grudnia o 10.00 na stronie Live Nation. Ceny będą kształtować się od 748 do 209 zł. Szczegóły:

Golden Circle Early Entrance - 363 plnGolden Circle - 308 plnTrybuny – 308 plnPłyta - 209 złOsoby niepełnosprawne - 209 plnVIP - 748 pln (szczegóły oferty VIP dostępne wkrótce na stronie organizatora).

onet.pl/su//mz

Pozostałe wiadomości