Najnowsze

Raz z jednej, raz z drugiej strony. Zamkną wejścia na stację Racławicka

Najnowsze

ZTMUtrudnienia w metrze

To kolejny weekend z utrudnieniami na I linii metra. Nieczynne będą wejścia i wyjścia na stacji Racławicka. Utrudnienia wynikają z montowania oznaczenia ułatwiającego poruszanie się osobom niewidomym.

Prace podzielono na dwa dni. W sobotę niedostępne będą wyjścia i wejścia na stację od strony skrzyżowania al. Niepodległości z ulicą Racławicką. Niedostępne będą także windy.

W niedzielę, natomiast pasażerowie nie będą mogli skorzystać z wejść i wyjść stację znajdujących się przy al. Niepodległości na odcinku Odolańska - Wiktorska.

Utrudnienia wynikają z montowania na stacjach oznaczeń ułatwiających poruszanie się osobom niewidomym.

Pierwsze weekendowe prace obyły się w zeszły weekend (10 - 11 października) na stacji Wierzbno.

Oznaczenia pojawią się także na stacjach Wawrzyszew, Stare Bielany i Słodowiec.

O to harmonogram prac:

Stacja Wawrzyszew: - sobota, 24 października – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Lindego (głowica płd.) - niedziela, 25 października – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Wergiliusza (głowica płn.) oraz windy Stacja Stare Bielany: - sobota, 7 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z al. Zjednoczenia (głowica płd.) oraz windy - niedziela, 8 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia od strony skrzyżowania ulicy Kasprowicza z ulicą Płatniczą (głowica płn.) Stacja Słodowiec: - sobota, 14 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się bliżej skrzyżowania ulicy Marymonckiej z ulicą Żeromskiego (głowica płd.) oraz windy - niedziela, 15 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Kasprowicza (głowica płn.).

su/r

Źródło zdjęcia głównego: ZTM

Pozostałe wiadomości