Ratusz podsumował sylwestra. "Bawiło się 120 tysięcy ludzi"

Warszawa

- Na największej imprezie sylwestrowej w Warszawie bawiło się 120 tysięcy ludzi – podał stołeczny ratusz. Mieszkańcy przyszli pobawić się przy utworach m.in. Jasona Derulo i Dasha Berlin, oraz obejrzeć noworoczny pokaz fajerwerków.

Warszawski ratusz podsumował imprezę, która odbyła się na błoniach Stadionu Narodowego. Według wyliczeń urzędników, bawić się i świętować Nowy Rok, przyszło tam 120 tysięcy osób.

Również mgłę, która niemal całkiem zepsuła spektakl sztucznych ogni, ratusz przekuwa w sukces. Jak czytamy w komunikacie, 13-minutowy pokaz fajerwerków miał "niepowtarzalną oprawę stworzoną przez siły natury".

Życzenia od prezydent

O północy życzenia przekazała warszawiakom Hanna Gronkiewicz-Waltz. Na ekranie ukazały się słowa prezydent Warszawy: "Nowy rok to nowa szansa dla każdego z nas. Życzę Wam zdrowia, radości i powodzenia w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. Pamiętajmy przez cały rok, że stolica jest naszą dumą!"

Selfie przy wielkim napisie

Warszawiacy chętnie robili sobie zdjęcia na tle 20-metrowego napisu, zamontowanego pod stadionem. Angielskie wyrazy "I" i "Warsaw" przedziela zegar, wskazujący północ. Fotografie oznaczone hashtagiem #wawasylwester, umieszczone obejrzeć można na stronie internetowej www.wawasylwester.pl.

Warszawa przywitała Nowy Rok!
TVN24

Related content

wp/b