Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Zderzenie czterech aut na trasie S8 w Raszynie. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na trasie S8 w Raszynie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na trasie S8 w Raszynie

Trzy samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się na trasie S8 w Raszynie. Straż pożarna podaje, że pod opiekę ratowników medycznych trafiła kobieta w ciąży. W związku z działaniami służb były utrudnienia na obu jezdniach.

Do zderzenia doszło około godziny 15.30 na odcinku trasy S8 pomiędzy węzłami Janki i Opacz. - Zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Na skutek tego zdarzenia została poszkodowana kobieta ciężarna, która trafiła pod opiekę służby medycznej - poinformował Karol Kroć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Jak dodał, na miejscu zdarzenia trwają działania służb. - Początkowo zaalarmowanych zostało dużo jednostek straży pożarnej, ponieważ do zderzenia doszło na pograniczu rejonów operacyjnych z Miasta Stołecznego Warszawy i powiatu pruszkowskiego. Obecnie wracają one do bazy, a na miejscu pozostaje jeden zastęp, celem zabezpieczenia - wyjaśnił.

Oficer prasowy pruszkowskiej policji Karolina Kańka przekazała nam później, że w zderzeniu uczestniczyły nie dwa, a trzy samochody osobowe oraz ciężarówka z naczepą. Doszło pomiędzy nimi do najechania. Pojazdy zderzyły się w okolicy zjazdu na Lotnisko Chopina. - Jednym z aut rzeczywiście podróżowała kobieta w ciąży, która została zabrana do szpitala na badania. Nie ma innych osób poszkodowanych. Kierowcy byli trzeźwi - zaznaczyła.

Utrudnienia czekały kierowców jadących zarówno w kierunku Warszawy, jak i Wrocławia. Jak podała Kańka, na obu jezdniach zablokowano po jednym pasie ruchu. Na miejscu zdarzenia po 16.30 rozpoczęły działania służby sprzątające.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości