Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Wypadek w Raszynie. Auto uderzyło w zabytkowy budynek

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  katke/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Zderzenie dwóch samochodów w RaszynieArtur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2
  W Raszynie zderzyły się dwa samochody

  W alei Krakowskiej w Raszynie zderzyły się dwa samochody. Jedno z aut uderzyło w budynek kompleksu zabytkowej Austerii Raszyńskiej.

  Do wypadku doszło na wysokości alei Krakowskiej 7 w Raszynie. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. - Do wypadku miało dojść z winy kierowcy, który zajechał drogę dwóm pozostałym, ale trzeciego auta nie ma na miejscu - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, który rozmawiał ze świadkami. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala - dodał.

  Zablokowane były dwa z trzech pasów alei w kierunku Janek.

  - Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy po godzinie 6. Mercedes uderzył w seata, seat wjechał w budynek. Kierowca seata został przewieziony do szpitala - mówiła Karolina Kańka, rzeczniczka policji w Pruszkowie.

  Austeria to historyczny kompleks budynków: piętrowego zajazdu pocztowego i kilku mniejszych. Budynki pochodzą z końca XVIII wieku. Obok znajduje się kościół św. Szczepana i św. Anny.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  katke/b