Radović najlepszym piłkarzem

Warszawa

fot. Mateusz Kostrzewa/legia.com

Poznaliśmy wyniki plebiscytu portalu legia.com. Najlepszym piłkarzem 2011 został wybrany Miroslav Radović. Rafał Wolski i Olek Jagiełło tryumfowali w dwóch kategoriach. Poznaliśmy wyniki plebiscyt portalu legia.com.

Wygrana wychowanka Partizana Belgrad, który w minionym roku strzelił ponad dwadzieści goli, nie była zaskoczeniem. Zebrał on 57 proc. głosów. Na drugim miejscu uplasował się golkiper Dusan Kuciak, który w bramce stołecznego klubu gra od pucharowego meczu w Moskwie. Trzeci na "pudle" stanął były napastnik Paris Saint-Germain - Danijel Ljuboja.

Tytuł "odkrycie roku" trafił do Rafała Wolskiego. Głos oddało na niego 58 proc. internautów, którzy wzięli udział w sondzie. Wolski wg kibiców strzelił też najładniejszego golaw 2011 roku. Dwa tytuły zdobył tez Olek Jagiełło. Kibice okrzyknęli go odkryciem i najlepszym zawodnikiem Młodej Legii.

Najlepszy mecz? Ze Spartakiem

Zdaniem internautów najlepszym meczem rozegranym w 2011 roku przez Legię była wygrana ze Spartakiem Moskwa. Kibice zdecydowali, ze Młoda Legia za swój największy sukces powinna uważać wygraną z Polonią Warszawa.

Wydarzeniem roku, zdaniem 67 proc. głosujących była postawa klubu z Łazienkowskiej w Lidze Europy, gdzie awansowała do fazy pucharowej.

wp