Radiowóz potrącił kobietę na Kruczej

Warszawa

Polus/ kontakt24Radiowóz potrącił kobietę

We wtorek wieczorem radiowóz potrącił kobietę na ulicy Kruczej. Jak informuje policja, poszkodowana przechodziła w miejscu niedozwolonym i była nietrzeźwa. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.

Do potrącenia pieszej doszło przy ulicy Kruczej 19. Informację otrzymaliśmy na Kontakt24.

"Byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia. Na szczęście, dziewczyna była reanimowana do przyjazdu karetki, odzyskała przytomność, przytomna z obrażeniami została odwiedzona do szpitala. Policja wykonywała czynności, jednak nie zadano sobie trudu, aby chociaż zmierzyć drogę pokonana przez radiowóz od punktu uderzenia do punktu zatrzymania radiowozu. Według mojej oceny, radiowóz z pewnością nie jechał 60 km/h, gdyż wtedy zatrzymałby się wcześniej" - napisał na Kontakt 24 Paweł.

Zdarzenie potwierdza policja. - O godzinie 23.25 została potrącona 25-letnia kobieta przez oznakowany radiowóz. Przechodziła w miejscu niewyznaczonym. Jak się okazało była nietrzeźwa. Miała blisko 1,3 promila alkoholu. Została odwieziona do szpitala - powiedział Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej komendy.

Policja nie spekuluje na temat prędkości, z jaką jechał kierowca. Szczegółowe okoliczności wypadku ma wyjaśnić policyjne dochodzenie.

skw/b