Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Punktualna? Bezpieczna? Wygodna? Wystaw ocenę WKD

Warszawa

wkd.com.plOceń WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa postanowiła sprawdzić, jak warszawiacy oceniają jej usługi. Do 28 kwietnia można wypełnić ankietę na stronie WKD i kasach biletowych.

Pytania dotyczą punktualności kolejki, informacji udostępnianych na stacjach, informacji o opóźnieniach. Można również wypowiedzieć się o bezpieczeństwie, komforcie jazdy oraz czystości na stacjach.

Polecenie UE

- Jako przewoźnik jesteśmy zobowiązani do przeprowadzania takich ankiet co 12 miesięcy - informuje Krzysztof Kulesza, rzecznik WKD. - Regulują to przepisy Unii Europejskiej - dodaje.

Zastrzega, że wyniki ankiet będą brane pod uwagę.

- Na przykład pasażerowie chcieliby, aby w porannym szczycie pociągi kursowały częściej. Chcielibyśmy, aby tak się stało w najbliższej przyszłości - dodaje.

Od "bardzo dobrze" po "źle"

Pasażerowie do wyboru mają odpowiedzi: "bardzo dobrze", "dobrze", "neutralnie", "bardzo źle" i "źle". Jest też miejsce na dodatkowe uwagi.

Pierwszą tego typu ankietę przeprowadzono za rok 2011.

- Porównamy ją z obecną. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć, które zagadnienia wypadły lepiej, a które gorzej - informuje Kulesza.

lata/su/mz